Dworek Rycerski Marzanka - Kudowa Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Kudowa Zdrój. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 24665
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Wystrój dworku nawiązuje do XIV wieku, do początków historycznych Kudowy Zdroju. Obiekt ma dobra tradycję i sympatyczną atmosferę. Mamy 34 miejsc hotelowych z kuchnia, pokojami do zabaw narad i rekreacji. Okolice Dworku Rycerskiego – Marzanki są bardzo atrakcyjne dla wycieczek w Góry Stołowe i do Czech. Przyjmujemy wycieczki w tym grupowe, szkolne, (program edukacyjny do pobrania), rodzinne, studenckie, zakładowe i pielgrzymki. Organizujemy na zlecenia szkolenia najchętniej do 40 osób, zjazdy rodzinne itp. Także organizujemy wesela i różne uroczystości towarzyskie i rodzinne.
W weekend-y dodatkowo gratis bigos na kolację.
Wszelkie napoje w sklepie po sąsiedzku czynnym do godziny 22.00 Pokoje są dwu osobowe w sześciu apartamentach. Każdy apartament ma łazienkę.
Koszt wynajęcia całego ośrodka czyli wszystkich sal z kuchnią i hotelikiem na 2 doby wynosi 4000 zł (w tym 17 pokoi 2 osobowych). Rodzina wynajmująca ośrodek na wesele we własnym zakresie zapewnia wszelkie artykuły żywnościowe i je przygotowuje i przetwarza w udostępnionej kuchni i podaje do stołu. Właściciel "Marzanki" zapewnia w czasie wesela bezpieczeństwo obiektu, obsługę korytarzy i toalet oraz strzeżony parking dla gości. Z doświadczenia wiemy, że oferta ta jest atrakcyjna pod wzgledem finansowym dla rodziny organizującej wesele. Możemy również przyjąć przygotowanie posiłków weselnych, uczty weselnej z pełną obsługą za oddzielnymi uzgodnieniami.
Szczególnie polecamy nasz obiekt wycieczkom szkolnym, studenckim i zielonym szkołom, a także zakładowym grupom wycieczkowym.
Oganizujemy zjazdy okolicznosciowe np: zjazdy rodzinne, zjazdy absolwentów, itp.
Kudowa Zdrój - Dworek Rycerski Marzanka Kudowa Zdrój - Dworek Rycerski Marzanka Kudowa Zdrój - Dworek Rycerski Marzanka


W POBLIU
Do centrum Kudowy 15 min pieszo, na Świni Grzbiet 5 min, do Skansenu w Pstrążnej 30 min. Do granicy z Czechami 400m.

Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj |